Beíratkozás

Bölcsődénk 2008 szeptembere óta fogadja a nagy külterülettel rendelkező Bugac és Bugacpusztaháza községekből érkező bölcsődés korú gyermekeket.
A bölcsőde az óvoda épületén belül, az óvodai ellátás keretébe integrálva, de külön intézményegységként működik. Feladata a 3 éven aluli gyermekek gondozása-nevelése, harmonikus testi-szellemi fejlődésük segítése az életkori és egyéni sajátosságok figyelembevételével.
A bölcsődei férőhelyek száma 14, abban az esetben, ha valamennyi gyermek betöltötte a 2. életévét. Ellenkező esetben 12 fő.
A 15/1998. (IV.30.) NM rendelet értelmében bölcsődébe a gyermek 20 hetes korától 3 éves korának betöltéséig, illetve annak az évnek dec. 31. napjáig vehető fel, melyben a 3. életévét betölti.

A beíratkozáshoz szükséges iratok, dokumentumok:
  -a gyermek nevére kiállított személyazonosságot igazoló hatósági igazolványok(személyi igazolvány, születési anyakönyvi kivonat, vagy útlevél)
-lakcímet igazoló hatósági igazolvány (lakcímkártya)
-a gyermek TAJ kártyája
-a szülő személyazonosságát igazoló hatósági igazolványok (személyi igazolvány, útlevél, vagy vezetői engedély)
-nem magyar állampolgár esetén a gyermek státuszát igazoló dokumentum, továbbá a szülőnek igazolnia kell azt, hogy milyen jogcímen tartózkodik a gyermek Magyarország területén
-MUNKÁLTATÓI IGAZOLÁS

6114 Bugac, Béke u. 13.